Vileda Ultramat TURBO

Set mopu a kyblíku je ideálním společníkem pro ty, kdo nechtějí strávit drhnutím podlahy celý den. Jedná se o plochý mop a kbelík se šlapacím pedálem, jenž vám jednoduše a efektivně díky rotačnímu systému vyždímá mop bez jakékoli námahy. Navíc díky unikátnímu tvaru ždímače zabraňuje vystříknutí vody.

Mycí návlek na mop se velice jednoduše připíná pomocí druků. Je vyroben ze dvou druhů vláken, které odstraňují nečistoty a perfektně čistí podlahu. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní vlákna lépe uklidí i zaschlé nečistoty. Navíc obsažená mikrovlákna odstraní 99 % bakterií a virů* z vaší podlahy jen za pomocí vody! Díky obdélníkovému tvaru se snadno dostanete i do běžně těžko dostupných koutků.

Mycí návlek je vyroben z recyklovatelných materiálů a dá se prát i v pračce. Je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a díky teleskopické tyči s volitelnou délkou, můžete do úklidu zapojit i děti. Uvidíte, že je nakonec vytírání podlahy třeba začne i bavit. Díky 180° úhlu hlavice mopu se snadno dostanete i do takových míst, jako je prostor pod nábytkem či postelí. Pocítíte, že se vám doma bude díky čistotě hned příjemněji žít. A docílit toho už snad nemůže být snazší.

60630ba8d3558obrazek.png

Plochý mop Ultramat Turbo od Viledy zakoupíte od 999 Kč.


*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

Vyhrajte v naší soutěži plochý mop Ultramat Turbo od Viledy. Vybereme 5 z vás.

60630bcc75a36obrazek.png