Partnerem soutěže je Eshop CoolPohyb.cz, který nám do soutěže tyto legíny věnoval. www.coolpohyb.cz nabízí funkční a krásné sportovní oblečení, určitě se inspirujte!

Pokud jste aktivní a sportujete, máme pro vás super tip na eshop se sportovním oblečením CoolPohyb.cz. Jaký je příběh tohoto obchodu a co si v něm můžete objednat?

To si můžete přečíst v našem článku
Doporučujeme: Eshop CoolPohyb.cz nabízí funkční a krásné sportovní oblečení 

Biruba uchvátila ženy svými živými, divokými a přitom krásně ženskými designy. Mají v sobě latinskoamerický temperament. Materiál legín má vysokou gramáž (400g/m2) a přitom je velmi flexibilní (21 % elastanu). Téměř všechny modely mají extra vysoký pas, který skvěle formuje postavu. Legíny jsou mírně až středně kompresní, materiál je velice hutný a silný, zároveň hebký a hladký. Jsou ideální na jógu a do posilovny. Kolumbijská Biruba exportuje do Kanady, Spojených států, Mexika, Itálie, Chile a dalších zemí. V ČR  je eshop www.coolpohyb.cz jediné místo, kde si je můžete objednat a koupit.  

Materiál, designy i šití jsou made in Colombia. Rodinná firma sídlí v proslulém Medellínu, je na trhu více než 5 let a v Kolumbii a Mexiku ji oblékají tamní sportovci a celebrity.

Výhrou jsou 1 legíny od značky Biruba, výherkyně si vybere vzor, který se jí bude líbit.