Sérum na vlasy ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum 75 ml - k zažehlení

nu.jpg
Pomoc proti vypadávání a řídnutí vlasů. Speciální sérum určené pro „zažehlování“ přímo ke kořínkům.  V kombinaci s galvanickou žehličkou dodává sérum ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum  vaší vlasové pokožce a kořínkům esenciální složky. Vlasy díky tomu vypadají plnější a v lepší kondici.Toto nemastné složení určené k dlouhodobé každodenní aplikaci posiluje a zpevňuje pokožku hlavy a přispívá k tomu, že tenké, namáhané a zralé vlasy jsou na pohled a na dotyk silnější a zdravější.

Pro zvýšení účinku doporučujeme používat Nutriol šampon nebo šampon s tropokolagenem.

Výhody

  • Zajistí viditelně objemnější, hustější a zdravě vypadající vlasy.
  • Posiluje a zpevňuje jemné vlasy bez života.
  • Vyživuje a povzbuzuje pokožku hlavy a vlasy.
  • Zklidňuje pokožku hlavy.

Použití

Používejte na suché nebo navlhčené vlasy. Dle potřeby vytvářejte pěšinky, abyste mohli sérum nanést přímo na vlasovou pokožku a ke kořínkům. Přípravek prsty jemně vmasírujte do vlasové pokožky, rozčešte všechny nepoddajné prameny a pak na dvě minuty použijte galvanickou žehličku ageLOC Galvanic Spa. Vyberte nástavec pro vlasovou pokožku a volbu číslo pět; nástavec přiložte přímo k vlasové pokožce a pohybujte se od čelní vlasové linie dozadu. Neoplachujte. Vlasy upravte jako obvykle. 

Pro optimální výsledky používejte dvakrát denně (ráno a večer) samostatně nebo v rámci kompletní péče o vlasy s ageLOC Nutriol Scalp and Hair Shampoo.

Vyhrajte v naší redakční soutěži sérum na vlasy.