Vhodným pomocníkem na všechny typy podlah je robotický vysavač CleanMate QQ6S, který je díky výkonnému sání vhodný pro úklid všech druhů podlah domácnosti (dlažba, linoleum, plovoucí či dřevěná podlaha i koberce). Robotický vysavač za vás posbírá z podlah vše, hrubé nečistoty, chlupy domácích mazlíčků, prach či drobky a vy budete mít více času nejen na svého domácího mazlíčka, ale i na zbytek rodiny a své koníčky.

HEPA filtr ve vysavači pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. CleanMate QQ6S je vhodný i do domácnosti s alergikem. HEPA filtr zabraňuje úniku drobných částeček prachu zpět do vzduchu.

Vysokou kvalitu úklidu robotických vysavačů CleanMate QQ6S má na starosti velmi účinný třístupňový systém čištění podlah. Dva boční kartáčky perfektně uklidí místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa. Vysoce účinný sací motor vysává jemný prach a nečistoty ze všech druhů hladkých podlah. Tento systém zaručuje precizní úklid a snadnou údržbu. UV lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a alergeny. 

Robotický vysavač je dnes již běžný pomocník v domácnosti a robotický vysavač CleanMate je v současné době jediným robotickým vysavačem na trhu s účinnou UV lampou. Test UV lampy provedla Univerzita Karlova v Praze, Farmaceutická fakulta Hradec Králové.

Více informací naleznete ZDE.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte robotický vysavač CleanMate QQ6S v hotnotě 5999 Kč.