Antibiotika jsou zázračný lék, který již zachránil stovky milionů životů. Spolu s patogeny ale bohužel ničí také „přátelské“ bakterie, které se přirozeně vyskytují v našich střevech. Výsledkem narušení jejich rovnováhy mohou být různé střevní obtíže. Pravděpodobnost, že nastanou, je vyšší při užívání širokospektrých antibiotik předepisovaných při respiračních onemocněních a roste přímo úměrně i s délkou jejich užívání. Pro organizmus, který je již oslaben bojem s nemocí a užíváním antibiotik, jsou trávicí obtíže velmi vyčerpávající. Narušení přirozené rovnováhy střevního mikrobiomu může vést k prodlužení délky rekonvalescence. Obnova rovnováhy je přitom náročná, a proto je dobré se snažit, aby k narušení vůbec nedošlo užíváním kvalitních probiotických přípravků.

Biopron Premium 9 s devíti probiotickými kmeny je nejsilnější v řadě přípravků Biopron bude podporovat obnovu Vaší střevní mikrobioty během a po ukončení užívání antibiotik. Nezapomeňte, že je vhodné začít je užívat hned s předepsanými antibiotiky a pokračovat nejméně týden po ukončení antibiotické léčby.
Koupíte v lékárnách za doporučenou cenu 299 Kč.

Více informací naleznete zde.

Základ zdravotního stavu člověka leží ve střevech. Pokud je rovnováha střevní mikrobioty nějak narušená, organismus na to přirozeně reaguje. Nerovnováha střevní mikrobioty se může projevit trávicími obtížemi a znamená také další zatížení organismu v období rekonvalescence. V takovém případě je vhodné zařadit do jídelníčku probiotické přípravky s vysokým počtem probiotických kmenů, která do střev pomohou vrátit prospěšné bakterie. V trávicím traktu se vyskytuje střevní mikrobiom, jehož rozmanitost a rovnováha je u každého jedinečná. Čím více bakteriálních kmenů obsahují probiotické doplňky stravy, tím větší šance je, že se nám podaří doplnit a obnovit přirozenou bakteriální rovnováhu v našich střevech.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte probiotika Biopron. Vybereme 5 z vás!