Už vás nebaví, že na každý typ podlahy musíte používat jiný produkt na čištění? Zkuste své štěstí a soutěžte o parní Steam mop od značky Vileda.

Parní mop využívá k úklidu horkou páru. Na úklid vašeho domova tak nebudete potřebovat ani kapičku čisticího prostředku, postačí vám pouze voda. Mycí návlek sestává z mikrovlákna. Voda se nalije do nádržky o objemu 400 mililitrů a podle množství potřebné páry se doplní po 17 až 28 minutách uklízení.

Tato nová metoda úklidu horkou parou je vhodná na všechny typy tvrdých podlah, ale díky speciálnímu nástavci, i na koberce. Horká pára zabíjí až 99,9 procenta bakterií. Z vašeho obydlí se tak bez větší námahy, snadno a rychle stane útulný a čistý domov. 

Mop je poháněn na elektřinu a je nutné ho mít zapojený do zásuvky během celého úklidu. Díky trojúhelníkovému tvaru hlavice se snadno dostanete i do těžko přístupných koutů, kde se bakterie usazují nejvíce. Tato technická vymoženost navíc jistě nadchne i děti, a tak máte zaručeno, že k úklidu budete mít po ruce i malé pomocníky.

Zapojte se do soutěže, ve které jedna z vás parní Steam mop od značky Vileda vyhraje!

Více informací na www.shop.vileda.cz