V období od 1. 2. do 15. 2.2019 vám k nákupu této kosmetiky v prodejnách Manufaktura i na e-shopu přibalíme originální papírový model letadla, který můžete společně vystřihnout, poslepovat, ozdobit a létat v tom spolu! Výsledek chlapecká duše dřímající uvnitř každého muže dozajista ocení.

Využijte nyní speciální možnost a soutěžte s námi o 5 balíčků pánské kosmetiky Men & Airplane s papírovým modele letadla v hodnotě 500 Kč o složení:

  • Pánský sprchový gel a šampon 2 v 1 s bylinným komplexem

Nechte se vynést do oblak na vlně neotřelé vůně se vzdušnými tóny a citrónovo-bergamotovou svěžestí. Hydratační a posilující pánský sprchový gel & šampon bohatý na přírodní ingredience - byliny, chmel, pivo a ovesný beta-glukan povzbudí mysl, přinese úlevu namoženým svalům a dodá pocit dokonalé čistoty. Stimuluje růst vlasů, napomáhá zabránit jejich vypadávání a předchází tvorbě lupů. Vaše ranní energie, úleva po sportu i večerní relaxace plná vůně a bylin.

  • Balzám po holení s bylinným komplexem, panthenolem a kyselinou hyaluronovou

Bylinný balzám po holení zanechává pokožku po mokrém i suchém holení pečlivě ošetřenou, desinfikovanou, hydratovanou a hebkou. Jedinečná kombinace šalvěje, kopřivy, arniky, třezalky, jalovce, ženšenu, rozmarýnu, chmelu a panthenolu holením podrážděnou pokožku zklidní a zregeneruje. Díky obsahu kyseliny hyaluronové má balzám po holení navíc anti-aging účinek - vypíná pleť a předchází vráskám. Příjemný pocit po aplikaci umocní neotřelá vůně se vzdušnými tóny a citrónovo-bergamotovou svěžestí, která balzám doprovází.

  • Delikátní silný černý pánský čaj s červeným pepřem a chmelem

Šálek lahodného pravého čaje přijde téměř vždy vhod. Po ránu Vás dokonale probudí, během dne dodá energii, podporuje koncentraci, osvěží mysl a zlepší náladu. Je příjemným společníkem pro nejrůznější setkání a drobné denní rituály. Černý čaj je bohatý na antioxidanty, díky kterým napomáhá chránit buňky před poškozením, a snižuje riziko různých cévních onemocnění. Silný černý pánský čaj s červeným pepřem a chmelem navíc potěší delikátní chutí i vůní. Posaďte se, vychutnejte si svůj šálek a nechte své myšlenky na chvíli odletět do oblak.

Tak se zapojte do naší soutěže a 5 z vás odměníme tímto parádním balíčkem!