Milovníci produktů společnosti Manner říkají, že kakao je jejich skvělým společníkem během dne. Plnění přání zákazníků bylo pro Josefa Mannera srdeční záležitostí. A protože si společnost Manner i dnes zakládá na svých hodnotách, přivedla v roce 2018 kakaový nápoj na trh znovu. Manner kakao je vyrobeno stejně jako kdysi ze dvou surovin, 25% tvoří podíl čistého kakaa z vlastní pražírny a druhou složkou je cukr.

Balení nápoje odkazuje na dávné časy a tradice. Červená připomíná dózu tehdejšího kakaa a růžová je signifikantní barvou pro Manner, stejně jako název Cacao s písmenem „C“ místo „K“.

Manner kakaový nápoj je lehce rozpustný v teplém i studeném mléce, i v jeho veganských variantách. Společnost Manner se zavázala k trvale udržitelné produkci a k ochraně životního prostředí, proto je nápoj certifikován značkou Fairtrade, nemá žádné přidavné látky a je veganský!

Kakao je vyrobeno z bobů, jež jsou pražené ve vlastní pražírně v centru Vídně. Díky tomu má kakaový nápoj Manner svoji typickou čokoládovou chuť Manner. Skvělá chuť vytvořena s láskou!

Vyhrajte v naší redakční soutěži Kakaový nápoj Manner 450 g a originální batoh!