Vdechování levandulových silic pomocí aromatické koupele či sprchy napomáhá celkovému uvolnění organismu, mírní bolesti hlavy a působí antistresově. Masáž těla pomocí přípravků s obsahem levandulové silice ulevuje při revmatických bolestech a zmírňuje svalové napětí.

Zasoutěžte si s námi o balíček s levandulí a vřídelní solí od české značky Manufaktura. Oblíbená řada je inspirována tradicí a historií slavného lázeňského města Karlovy Vary a antistresovými účinky aromatické levandule. V kosmetických produktech této řady je použita cenná vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů a vysoce kvalitní rostlinné výtažky, oleje a byliny. Vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů dodá pokožce důležité minerály.

I když nyní trávíte většinu část času doma, dopřejte si malý únik, aniž byste opustila zdi svého bytu. Zavřete za sebou dveře své koupelny, dopřejte si chvilku pro sebe a načerpejte novou sílu… Napusťte si vanu plnou teplé vody, přidejte relaxační výživnou koupel, vypněte myšlenky a užijte si dokonalou relaxaci. Posledních zbytků svalového napětí Vás zbaví masáž plosek nohou a rukou za použití krému s bambuckým máslem.

Pro dvě z Vás máme připravený Antistress balíček pro domácí lázně – Levandule & Vřídelní sůl v hodnotě: 495 Kč

Balíček obsahuje: Antistres zvláčňující sprchový gel s vřídelní solí a levandulí , Antistres výživnou koupel s vřídelní solí, mandlovým olejem a levandulí  a Pečující krém na ruce & nohy s vřídelní solí, bambuckým máslem a levandulí