Podvodnice a bohatá dědička – dvě naprosto odlišné výjimečné ženy, které svede dohromady ta největší lest jejich života.

60c9ee0a5db86obrazek.pngJako malá toužila Nina po umělecké kariéře v New Yorku. Její sen se však nakonec rozplynul, a tak začala se svým přítelem Lachlanem okrádat zlatou mládež v Los Angeles. Měla k tomu ostatně ty nejlepší předpoklady: i její matka byla totiž zkušená podvodnice.

Když se ale matce vrátí rakovina, musí jinak rozvážná Nina jednat velmi rychle, aby sehnala peníze na drahou léčbu. Rozhodne se tedy vydat i s Lachlanem k jezeru Tahoe do sídla Stonehaven, kde žije mladá dědička Vanessa, a uskutečnit tam svůj dávný plán.

„Říká se, že když do jezera Tahoe spadne tělo, už nikdy nevyplave. Ledově chladná voda v kombinaci s nezměrnou hloubkou brání bakteriím dokonat dílo zkázy, takže se to, co kdysi bývalo člověkem, nemůže rozložit. Místo toho je mrtvé tělo odsouzené mátožně se povalovat po dně až do skonání světa a stává se z něj další shluk organické hmoty, další exponát v tajuplném panoptiku obývajícím neprozkoumané hlubiny Tahoe.“

Jaká tajemství se ukrývají v jeho hlubinách?

sas.jpgJanelle Brownová

Janelle Brownová je spisovatelka a novinářka píšící pro Vogue, The New York Times, Elle a mnoho dalších. Napsala zatím čtyři knihy. Byly vydány ve dvou desítkách zemí a umístily se na vrcholcích žebříčků novin The New York Times. Žije v Los Angeles se svým manželem Gregem a dvěma dětmi.

Více o autorce zjistíte na www.janellebrown.com.

Více o knize se dozvíte na Cosmopolis.cz nebo Grada.cz60c9ee4ceae2cobrazek.png