Je tady jaro, těšíme se z hřejivých slunečních paprsků. Rozkvetlá příroda je po zimních dnech balzámem pro duši. Stinnou stránkou barevné scenérie jsou pro mnohé z nás alergie, kterými nás krásné rostliny nešetří.  A tady se hodí, více než kdy jindy, kvalitní kapesníky.

Kleenex Balsam – ideální kapesník

S kapesníky Kleenex Balsam si dopřejete malý luxus, protože balzám s výtažkem z měsíčku lékařského, kterým jsou kapesníky potaženy, jemně o okolí nosu pečuje a zmírňuje následky častého utírání nosu. Kleenex Balsam jsou pevné, přesto jemné kapesníky, které uklidní i vás, když to nejvíce potřebujete.

KLEENEX® Balsam  je kosmetický přípravek, je dermatologicky testován a je hypoalergenní.  Nyní v novém, přitažlivějším balení.  Kapesníky KLEENEX® Balsam jsou k dostání v boxu i kapesním balení.

Síla měsíčku lékařského

Krásné oranžové květy měsíčku lékařského jsou tak působivé a veselé, že je možné je zařadit mezi nejkrásnější květiny. Květy zdobí zahrádky až do podzimu, ale většina lidí ani neví, jak velká léčivá síla se v nich nachází.

Hlavní léčebné využití měsíčku je zevně na těžce se hojící rány, většinou ve formě obkladů či masti. Velmi dobře pomáhá i při drobných poraněních. Právě proto jsou kapesníky Kleenex Balsam potaženy jemnou vrstvou balzámu s výtažky z měsíčku lékařského.  Měsíček pokožku zklidňuje a zmírňuje tak nepříznivé dopady neustálého smrkání a utírání nosu.
 

Zapojte se do naší soutěže a 5 z vás mohou vyhrát kapesníky KLEENEX BALSAM (kapesní balení) na celý rok.