Impulzem vytvořit kalendář Život v harmonii byla čistá radost z tvorby, inspirovaná krásami Korfu. Tvůrkyně Kateřina Čechurová a Sandra Janatková chtěly ukázat zralou ženskost v plné síle bez jakéhokoli tlaku na dokonalost. Inspirovat k tomu, aby si ženy bez ohledu na věk, váhu, či společenskou roli, užívaly život v plné hojnosti. Kalendář přináší nejen umělecké fotografie, ale i texty, které se dotknou ženské duše. Přesahem se stala myšlenka, věnovat výtěžek z prodeje kalendáře Nadačnímu fondu Na1lodi, jehož patronkou je Monika Melicharová.

k2.jpg

V krásných prostorách hotelu Barcelo Brno Palace proběhl slavnostní křest, jehož výsledek předčil veškerá očekávání. Atmosféru podtrhla účast více než 130 hostů z řad významných podnikatelů, podbarvovala klavírní hudba a zpěv sourozenců Gazdíkových. Hosté si pochutnávali na bohatém rautu a lahodném Proseccu.

Vrcholným kouskem večera se stala sabráž rukou Kateřiny Čechurové a dražba 6 fotografií z kalendáře, kterou skvěle vedl a vystupňoval zkušený moderátor Jiří Wiener. Konečná částka se vyšplhala na neuvěřitelných 159.000 Kč . Částka, která překvapila samotné aktérky a spustila opravdové emoce. V závěru generální partner společnost ČISTĚ CZ s.r.o. přidal darovací šek s částkou 222.000 Kč. Celkový výtěžek večera přesáhl 381.000 Kč.

kal.jpg

Splnění velkého snu Nadačního fondu Na1lodi se blíží do finále!

550.000 Kč potřebných k cestě všech dětí ze dvou brněnských domovů k moři v létě 2022 je téměř na dosah.

Pomoct můžete nyní i vy. Nákupem kalendáře, který nejenže přinese radost vám, či vašim blízkým, ale jeho výtěžek 100 % putuje na dobrou věc.

Zakoupit kalendář lze na webu Kateřiny Čechurové www.katerinacechurova.cz

Pokud chcete kalendář věnovat, můžeme vám přidat osobní věnování. Stačí si o něj napsat do poznámky.

„Kalendář je stvořen, aby přinášel radost, pomohl nám obrátit svou pozornost do sebe a k věcem, které nás činí šťastnými. To je v dnešní době důležitější více než jindy.“ Kateřina Čechurová

k1.jpg

Vyhrajte v naší soutěži jeden z pěti kalendářů.