Kvalitní sportovní hodinky Amazfit GTS 2 mini skvěle vypadají, ale hlavně disponují celou řadou užitečných funkcí, které ocení nadšený sportovec i ten, kdo si chce především hlídat svůj zdravotní stav. Dokážou totiž sledovat například úroveň stresu, ženský cyklus i spánek. Zároveň mají systém hodnocení zdravotního stavu PAI™, což je jednočíselné skóre vytvořené zpracováním dat o srdeční frekvenci a dalších komplexních zdravotních informací za pomoci algoritmu. Toto číslo vyjadřuje osobní zhodnocení zdravotního stavu. Je vědecky dokázáno, že udržení čísla PAI™ nad hodnotou 100 poskytuje ochranu před srdečními chorobami. 

ho.jpg

Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, měření rychlosti, připojení pomocí Bluetooth, kompatibilní s iOS a Android, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: plast

Malé rozměry, velká výbava

Jde o takového menšího brášku od Amazfit GTS 2. Amazfit GTS 2 Mini jsou tenké pouhých 8,95 mm a bez řemínku je jejich hmotnost jen 19,5 gramů. Drobné rozměry a hmotnost zajišťují pohodlné nošení. K pohodlí přispívá i jemný silikonový řemínek, který je šetrný k pokožce. 

Více informací najdete na www.amazfit.cz

Vyhrajte v naší soutěži chytré sportovní hodinky Amazfit GTS 2 mini.