Hledáte dokonalý batoh, který je perfektně organizovaný a který vám zároveň zjednoduší vaše cestování či život jako takový? Tento batoh pro maminky si zamilujete! Nutno však podotknout, že je vhodný nejen pro maminky, ale pro všechny, kteří si chtějí vyrazit na výlet v pohodlném a příjemném stylu! Zkrátka je to batoh, jak má být!

Jako maminky už nemůžete nechat tento batoh doma, protože jeho systém kapes a vychytávek sám napovídá, co potřebujete, pokud jdete do města či na vycházku s dítětem, vzít s sebou! Batoh nabízí perfektní rozvržení, které ocení všichni!

Přední kapsa nabízí tři oddělené prostory na lahvičky, které jsou navíc vybaveny hliníkovou fólií! Zadní prostor je dále ideální na umístění plenek. Batoh má nastavitelné popruhy a najdete zde i úchyty, kterými zavěsíte batoh na kočárek či jinam! Uvnitř batohu najdete karabinku na klíče, takže už nebudete muset zdlouhavě hledat klíče v tašce s vrtícím se dítětem na ruce. Do postranní kapsy můžete nastrkat kapesníčky a pak už jen rychle a jednoduše vytahovat v případě potřeby. V neposlední řadě je batoh uvnitř velmi prostorný a členitý. Do separátních kapes umístíte cokoliv potřebujete. V tomto batohu má vše své místo a vy si tuto organizovanost a přehlednost zamilujete! Navíc oceníte jeho velmi vkusný a elegantní design!

Tak se zapojte do naší redakční soutěže!

Foto: ilustrativní