Kosmetika je evergreen Vánoc a pod stromečkem ji i letos najde obrovské množství žen i mužů všech věkových kategorií. Řeknete si sice kosmetika jako kosmetika, ale zkuste letos vybrat takovou, která oči obdarovaného skutečně rozzáří a to nejen díky kvalitnímu obsahu, který se postará o dokonalou péči o tělo, ale i díky originálnímu obalu, který potěší každé oko.

Přinášíme tip na voňavé dárky plné přírody.

Česká značka kosmetiky a doplňků pro domácí lázně Manufaktura boduje nejen u žen, ale stále více se ukazuje, že dokáže mile potěšit i muže. Pečující produkty představují dokonalé spojení šetrných receptur s vysokým obsahem přírodních ingrediencí s výjimečnými účinky na tělo i ducha. Zaujme krásný originální design a neotřelé okouzlující vůně. V šetrných pomocnících se odráží respekt, úcta a láska k přírodě, která je pro Manufakturu tou největší inspirací. Zároveň se nezapomíná ani na nejnovější kosmetické trendy, díky kterým vznikají báječné moderní produkty, které hrdě konkurují i zahraničním značkám.

Umožněte svým nejbližším výjimečnou chvilku pro krásu i relaxaci ve společnosti české kosmetiky a potěšte je dárkovými sety s poctivými produkty plnými přírody. O 3 krásné balíčky si s námi nyní můžete zasoutěžit.

Vyhrajte dárky:

Pro maminku

Sametově hřejivé Jablko a mandle obsahuje:
Zvláčňující sprchový a koupelový gel (255ml)
Lahodný sirup (250 ml)
Výživný krém na ruce (75 ml)

Pro babičku

Nostalgická Levandule a vřídelní sůl obsahuje:
Antistres zvláčňující sprchový gel (300 ml)
Pečující krém na ruce & nohy s bambuckým máslem (100 ml)
Zvláčňující tělové mléko s mandlovým olejem (300 ml)

Pro dceru

Sladká Jahoda a Bezový květ obsahuje:
Jemný sprchový gel a šampon 2v1 (255 ml)
Hydratační krém na ruce (75 ml)
Zvláčňující tělové mléko (255 ml)

Nabídka úžasných dárku je pestrá. Inspirujte se na stránkách www.manufaktura.cz.