Pokud není na dosah teplá voda, voda a mýdlo, volíme při nutných vycházkách venku dezinfekční přípravky. Ty nám, jako i častější mytí rukou, způsobí nepříjemné popraskání a suchost kůže. Proto je důležité jim odlehčit a dodat jim náležitou péči, kterou si zaslouží.

  • Zjemňující hydratační krém na ruce s výtažky z jahod & bezového květu a cennými přírodními oleji pro intenzivní péči

Složení krému je plné hydratačních, regeneračních a zjemňujících přírodních zázraků v čele s výtažky z listu jahodníku a květu černého bezu, které doplňuje mandlový a makadamiový olej, blahodárné bambucké máslo, zklidňující panthenol a ovesný beta-glukan. Oblečte své ruce do pomyslných voňavých a pečujících rukavic, které je zjemní a ochrání.

  • Výživný krém s bambuckým máslem, výtažky z grepu a pomeranče a cennými oleji přináší úlevu, péči a ochranu namáhané pokožce rukou

Zvláčňující krém na ruce obsahuje cenné přírodní ingredience pro jemnou, pružnou a ochráněnou pokožku: regenerační hroznový olej, hydratační glycerin a výtažky z grepu a pomeranče, unikátní bambucké máslo, cenný hydratační olej z makadamiových oříšků a hojivý a zklidňující panthenol. Lehounká, nemastná, rychle se vstřebávající konzistence příjemně umožňuje každodenní použití kdykoliv v případě potřeby.

Tak se zapojte do naší redakční soutěže a vyhrajte pečující balíček o vaše ruce!