Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíček produktů z limitované edice TRNKA od Manufaktury

6336a5370efb5Soutez-Trnka-Manufaktura.jpgProč trnka?

Trnka je historicky označována jako malý „životabudič“, kterému byly mnohdy přisuzovány až magické účinky. V herbářích se objevuje již od středověku a staří bylinkáři používali tyto malé peckovice jako oblíbený přírodní lék při zánětech, zažívacích problémech, zastavení krvácení, vyčerpání a také na špatně se hojící rány či zánětlivou pleť.

Blahodárné účinky všestranné trnky se rozhodla v nové limitované edici využít i Manufaktura. Pečlivě vyladěné a vysoce přírodní receptury kosmetiky Trnka obsahují v Čechách vyráběný trnkový extrakt, který je bohatý na vitamíny C, A, E, třísloviny, pektin, organické kyseliny a minerály a má antioxidační, posilující a zjemňující účinky.

Většina produktů z této kolekce navíc obsahuje švestkový olej, lisovaný v malém moravském olejářství. Ten je cenným zdrojem kyseliny olejové a linolové, vitamínů B a E a beta-karotenu. Má vynikající hydratační schopnosti, napomáhá zvláčnění, výživě a zjemnění suché a citlivé pokožky.

Zasoutěžte si s námi a vyhrajte dárkový balíček nové limitované edice Trnka od Manufaktury v hodnotě 582 Kč. Losujeme 5 výherců!

Výherní balíček obsahuje:

  • Harmonizující sprchový a koupelový gel TRNKA
  • Výživný & ochranný krém na ruce TRNKA
  • Poctivý sirup TRNKA