V těhotenství prochází tělo mnoha změnami, které jsou náročné jak po psychické, tak po fyzické stránce. Aby vše probíhalo bez problémů, je na místě důslednost v oblasti výživy.

Proč užívat doplňky stravy VIP MAMI?

  • VIP MAMI je první komplexní multivitamin určen pro těhotné a kojící s obsahem vitamínů a minerálů v kombinaci s laktobacily i zázvorem v ČR.
  • Obsahuje právě druh Lactobacillus rhamnosus HN 001.
  • Kromě laktobacilů obsahuje v 1 tabletě vyvážený komplex vitaminů (vč. kyseliny listové a vitaminu D3) a minerálů - pro zdravý vývoj plodu a imunitu. Navíc obsahuje i prášek z oddenku zázvoru na zmírnění nevolnosti v průběhu těhotenství.
  • Obsahuje v 1 kapsli omega 3-MK (DHA a EPA) - pro správný vývoj mozku a zraku miminka (při příjmu 250 mg DHA denně).
  • Komplexní VIP péče pro maminku i miminko za výhodnou cenu.

Těhotenství představuje zátěž pro tělo a je spojené s velkým energetickým výdejem. Základem výživy v tomto období by proto vždy měla být vyvážená a pestrá strava bohatá na vitaminy a minerální látky. Ideální řešení bez nutnosti obav, zda náš jídelníček pokryje všechny oblasti výživy, představuje doplněk stravy VIP MAMI, který obsahuje komplex 12 vitaminů a 9 minerálů. Přípravek je určen nejen pro těhotné ženy a kojící maminky, ale také pro ženy, které těhotenství právě plánují.

Dalšími složkami přípravku VIP MAMI jsou DHA a EPA, jde o omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které přispívají k normální funkci srdce a udržení krevního tlaku. DHA navíc napomáhá i ke správné funkci mozku a zraku miminka. Příznivého účinku se dosáhne při přijmu 250 mg DHA denně. Doplněk stravy VIP MAMI jako jediný na českém trhu kromě unikátní kombinace vitaminů, minerálů, DHA a EPA obsahuje také laktobacily a zázvor. V každé tabletě je 5 miliard CFU bakterií Lactobacillus rhamnosus HN001, které jsou balené speciální patentovanou technologií Intelicaps, díky níž jsou chráněné před natrávením v žaludku a tím je zajištěn jejich průchod trávicím traktem až na místo určení – do střeva. Tato technologie také zajišťuje možnost uchovávat přípravek mimo lednici bez změny kvalitativních hodnot. Další složkou je prášek z oddenku zázvoru, který se využívá na zmírnění nevolnosti v průběhu těhotenství.

Další velice důležitou složkou multivitaminu VIP MAMI je Kyselina listová (vitamin B9), která přispívá k růstu zárodečných tkáni během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk. Je tak jedním z nejdůležitějších a také nejčastěji deficitních vitaminů v těhotenství. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Příznivého účinku se dosáhne u žen v reproduktivním věku při doplňkovém denním příjmu folátu 400 µg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí. Vitaminy C a E působí jako antioxidanty. Vitamin C se podílí i na normální tvorbě kolagenu v krevních cévách, kostech, chrupavkách, dásních i kůži a zlepšuje vstřebávání železa. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, zinek k normální syntéze DNA, jód pak ke správné funkci nervového systému. Toto inovativní složení bylo odborníky vyvinuto přímo na míru maminkám.

Doplněk stravy VIP MAMI, multivitamin s laktobacily v kombinaci se zázvorem, je k zakoupení ve vybraných lékárnách a na www.vipmami.cz za doporučenou cenu 539 Kč.

Každé balení obsahuje 30 tablet a 30 kapslí, což představuje dávku na 1 měsíc.

Zakoupením přípravku VIP MAMI navíc získáte i dárkový poukaz na jakoukoliv lekci cvičení s kočárkem fitMAMI.

Zapojte se do naší soutěže a 10 z vás odměníme balením doplňku stravy VIP MAMI.