Nová pleťová řada Weleda Opuncie je určena pro dehydratovanou pleť, pro pokožku, které chybí vláha anebo nebo ji neumí dobře udržet. Díky lehké svěží textuře všech produktů dochází k rychlému vstřebání účinných látek a hydratační osvěžující efekt je téměř okamžitý.

Weleda zvolila jako klíčovou rostlinu právě opuncii díky unikátní schopnosti hospodařit s vodou a přežít i v těch nejsušších podmínkách. Opuncie je známá pro svou silnou vitalitu což dokazuje i fakt, že odlomený kus kaktusu může přežít mnoho let a začít znovu růst, jakmile jsou vhodné podmínky.

Pro hydrataci má největší přínos extrakt z dužnatých listů a stonků – účinné látky na sebe naváží vodu a dodají pokožce okamžitou dávku hydratace, zároveň pleť podporují ve zdravém hospodaření s vodou. V produktech navíc najdeme kombinaci opuncie s další skvělou hydratační látkou – aloe vera. Weleda přišla na to, že opuncie a aloe se synergicky podporují a podle holistického chápání stimulují vázání vlhkosti v pokožce a pomáhají ke správnému fungování pleti.

Opuncie Hydratační pleťová mlha

Osvěžení pro všechny typy pleti.

Hydratační mlha dodá pleti okamžité osvěžení a výživu a zároveň ji jemně tonizuje. Mlhu využijete při každodenní péči i jako svěží spršku kdykoliv během dne. Složení s výtažky z bio opuncie, aloe vera a vilínu virginského pleť bohatě hydratuje a dodává jí výživu až na 12 hodin. Vilín navíc zjemňuje texturu i tón pleti.
Lehké nelepivé složení bez obsahu olejů se rychle vstřebává a zanechá osvěženou pleť i vaše smysly.
TIP: Mlhu aplikujte jako závěrečný krok vaší pleťové rutiny a nechte vstřebat. Pro osvěžení použijte kdykoliv během dne, i přes make-up.

Vyhrajte v naší soutěži jeden z pěti balíčků. Těšit se můžete na Opuncii Hydratační pleťovou mlhu.