Součástí výherního balíčku jsou produkty řady LARRIN CLASSIC a NANO. Těšit se můžete na LARRIN čistič koupelny, moderní přípravek, který účinně odstraňuje rez, vodní kámen i mýdlové usazeniny. Navíc obsahuje neutralizátor pachů, který rozloží zápach a zanechá intenzivní svěží vůni. A protože je léto a grilovací sezóna v plném proudu, vyhrajte také LARRIN na grily. Vysoce účinný přípravek, který se dá použít jak na vyčištění mastného grilu, tak i na trouby, krbová skla, opékací a pečící zařízení, kamna i nádobí. Již po pěti minutách účinně odstraňuje mastnotu a připálené tuky, ale třeba i usazeniny od kouře a sazí.

Všechny zmíněné produkty vyrábí tradiční české družstvo pro chemickou výrobu Styl, které se již 70 let zaměřuje převážně na čisticí přípravky pro domácnost, WC hygienu a bytovou chemii značky LARRIN. Hlavními přednostmi firmy jsou vedle tradice a českého původu také vlastní laboratoř, díky které vyrábí produkty podle nejpřísnějších mezinárodních standardů.

Zapojte se do naší soutěže o NANO čističe koupelny, kuchyně, WC, zrcadel a skel a klasické čističe koupelny a grilu a nechte svou domácnost prozářit čistotou a svěžestí. Hodnota jednoho balíčku je cca 300 Kč (6 čisticích prostředků).