Máte rádi pohádky? Vyrazte na Alenku v kraji zázraků, Sněhovou Královnu, Kapku medu pro Verunku, Královnu Kapesku anebo rovnou na všechny.

Pohádkové muzikály tvoří zkušená produkce Pixa-pro, což je rodinná firma. Jan a Alena Pixovi píší scénáře, jejich dcera Kristýna píše texty a druhá dcera Lenka to celé produkuje. Vnoučata Kateřina, Radek i Dominick v muzikálech hrají.

Skvělé herecké obsazení patří také bezesporu k nejlepším, jaké v hudebních dílech najdeme, a to se na jevišti během představení objeví 36 velkých i malých herců. Krásné kostýmy Evženie Rážové berou všem dech a spolu s výpravou jsou bez nadsázky dechberoucí nejen pro malé, ale i pro velké diváky. Správné hudební dílo dělá především skvělá hudba a že Tomáš Beran umí, předvedl již na Kapce medu pro Verunku, na kterou Královna Kapeska volně navazuje. Ani o fantastické pěvecké výkony není v Kapesce nouze, ať už to je Martina Pártlová, Jana Zenáhlíková, Michaela Sejnová, David Gránský či Kačka Průšová.

Pokud jste ještě Královnu Kapesku neviděli, je to snad pouze tím, že nemáte v okolí nikoho, kdo by Vám o ní nadšeně vyprávěl, buďte tedy Vy první a pak o Kapesce nadšeně vyprávějte svým přátelům. Vstupenky můžete vyhrát v naší soutěži. Tak se zapojte a pro 3 z vás jsou připraveny 4 vstupenky do divadla Hybenia!