Heliocare Oral Ultra - D
Perorální kapsle s vitaminem D
30 kapslí

Kapsle jsou bohaté na vitamin D, který je v současné době hodně opěvovaný v souvislosti s prevencí proti pandemickému onemocnění covid-19. Kromě toho vitamin D posiluje kosti, kardiovaskulární systém a imunitu celkově. V neposlední řadě pomáhá pověstné „déčko“ předcházet i úzkostným až depresivním stavům, což se na podzim může řadě z nás také hodit. Nepříjemné vstávání do tmy a podstatně kratší dny čas od času dolehnou na každého z nás. 

Heliocare kapsle Ultra-D obsahují rovněž přírodní antioxidanty, které slouží k neutralizaci volných radikálů, tedy ke zpomalení stárnutí. Mají imunoprotektivní funkci: ochraňují Langerhansovy buňky, které jsou složkou imunitního systému a zachovávají jejich funkčnost. 

Vlastnosti

  • Vnitřní podpora kůže proti slunečnímu záření
  • Kapsle neobsahují lepek
  • Perorální použití - doplněk stravy
  • S vitaminem D
  • Účinný od prvního podání
  • Zlepšuje odolnost kůže proti slunečnímu záření

Použití

  • ráno

Kapsle pro perorální podání. Maximální podpora výživy bohaté na antioxidanty a vitamin D, zejména při pobytu na slunci. Obsahuje přírodní antioxidanty, které neutralizují volné radikály, které vznikají jako výsledek vnitřních metabolických procesů a vnějších vlivů. Obsahuje Fernblock®, inovativní přírodní složku chránícící pokožku před poškozením způsobeným UVB/UVA zářením. Má imunoprotektivní funkce: ochraňuje Langerhansovy buňky a zachovává jejich funkčnost.

Vyhrajte v naší soutěži jeden ze 3 balíčků Heliocare Oral Ultra-D!

Doporučené dávkování je 1 kapsle denně (ráno), a to v průběhu celého roku. V případě plánované zvýšené expozice slunečnímu záření konzumujte 2 kapsle denně, vždy ráno a večer.
Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.