Pět spotřebičů v jednom přístroji

MultiFresh se může pochlubit řadou funkcí, které v kuchyni uvítáte. V první řadě funguje jako mixér, jehož pomocí připravíte smoothie nápoje, zmrzlinu, mražené dezerty, mléčné či proteinové nápoje, dresinky nebo dipy. Oproti konkurenčním přístrojům se ovšem liší tím, že vám díky speciální nádobě připraví také polévku. Kromě toho, že v této nádobě příslušné suroviny rozmixujete, také v ní uvaříte polévku až do teploty 70 °C – a to vše během pouhých 20 minut. V sadě mimo jiné najdete i 200ml nádobu, která poslouží jako mlýnek, v němž můžete mlít kávu, semínka, cukr, koření a mnoho jiného.

A to nejlepší nakonec – MultiFresh můžete využít také k vakuovému mixování, o němž se mluví jako o budoucnosti při připravování smoothie nápojů. Je tomu tak hlavně proto, že jde o nejdokonalejší metodu, která prozatím nemá obdoby.

Když už je možné vakuové mixování, nepřekvapí, že MultiFresh zastoupí i funkci vakuovačky. To znamená, že potraviny zabalíte do speciálních sáčků se zipem a ventilem nebo vakuových dóz či kanystrů a jednoduše z nich odsajete vzduch pomocí vakuové pumpy s hadičkou, jež také nejdete v sadě s přístrojem.

Robustní tělo, silný motor, dokonale ostré čepele

Delimano MultiFresh se pyšní nepřehlédnutelnou základnou, v jejímž nitru se skrývá silný motor s výkonem 800 W, který zvládne 6křídlé ostré čepele roztočit na rychlost až 25.000 otáček za minutu. Čepele samotné jsou pak vyrobeny z nerezové oceli, jejichž povrch je pokryt titanem. Titanem právě proto, že jde o jeden z nejodolnějších materiálů na světě, který navíc odolá působení kyselin z ovoce a zeleniny. Díky tomu si MultiFresh bez zaváhání poradí nejen s většími kusy surovin, ale také s ořechy či semínky.

Chybět nesmí ani nádoby. Oproti konkurenčním produktům je zakládní nádoba o objemu 700 ml vybavená otevíráním ze dvou stran – zdola i shora. Proč tomu tak je? Především proto, aby bylo možné přidávat ingredience i během mixování. Vy tak nebudete muset proces mixování přerušovat, nádobu sundávat a otvírat, abyste přidali další suroviny, ale stačí jen sejmout horní víčko.

Funkcí ohřevu se pak chlubí 1200ml nádoba, s níž si tak můžete v MultiFreshi připravit i krémovou polévku ohřátou až na 70 °C, a příjemnou třešničkou na dortu je 200ml nádobou s dvoukřídlou čepelí sloužící pro namletí čerstvé kávy, ořechů, koření a mnoha jiných surovin.

Vyhrajte jeden ze tří přístrojů MultiFresh v naší soutěži!

Více na DELIMANO.CZ