Alena Kolaříková alias Bohyně kuchyně

Alena Kolaříková alias Bohyně kuchyně při jejím psaní čerpala z vlastního života své velké rodiny. Sepsala a nafotila recepty ze surovin, které máte běžně doma v lednici či ve spíži a které doma používá, když dělí svůj den mezi batole, dva puberťáky, manžela, čtyři kočky, práci a péči o domácnost.

V kuchařce najdete 88 receptů na snídaně, svačiny, polévky, hlavní jídla, moučníky a domácí pečivo. Nápady, jak z jednoho základu připravit několik dalších jídel a tipy co všechno si můžete připravit ve větším množství a uchovat v mrazničce.

Praktická kuchařka, která nesmí chybět v kuchyni všech, kdo rádi vaří a často nestíhají.

Chtěla být už od útlého věku spisovatelkou. Místo toho se stala účetní. S nástupem na mateřskou dovolenou tuto práci opustila a už se k ní nikdy nevrátila. Srdce jí táhlo jinam. K její největší vášni, vaření a pečení. Začala si po malých krůčcích plnit svůj sen. V roce 2000 začala psát pro ženský internetový magazín Žena-in.cz, pro který píše dodnes. K tomu si v roce 2013 založila foodblog Bohynekuchyne.cz. Živí se tvorbou receptů nejen na blog a do jiných médií, ale také zakázkovou prací pro větší i menší potravinářské značky. Práce se stala jejím největším koníčkem, a i po dvaceti letech na ní jisto-jistě poznáte, že jí vše, co dělá, baví a naplňuje. Se třemi dětmi, jedním manželem a čtyřmi kočkami žije ve vesničce Všechovice, kousek od Hranic na Moravě.

Vyhrajte v naší soutěži jednu ze tří Božských kuchařek od food bloggerky Bohyně kuchyně!