Sezóna rozpálených grilů nemá konce. Grilování je úprava, která patří mezi nejchutnější, nejrychlejší, a navíc může být společenskou událostí. S Kauflandem můžete vyhrát krásné grilovací náčiní v hodnotě 500 Kč, a ještě navíc voucher na 500 Kč do jakékoliv ze 134 prodejen Kaufland. V Kauflandu pořídíte úplně vše, co na grilování potřebujete. Základem úspěchu jsou kvalitní a čerstvé suroviny.

Na gril patří to nejkvalitnější maso. Vyzkoušejte novou značku K-Mistři od fochu z Modletic! Kaufland má vlastní masozávod v Modleticích u Prahy, kde maso a masné výrobky připravují zkušení řezničtí mistři, kteří mají úctu k surovině a tradici řemesla. Nebo čerstvé klobásy, které jsou na gril ideální. Chcete vyzkoušet něco bezmasého? V Kauflandu najdete také širokou nabídku veggie produktů vhodných na gril. Například tofu vlastní značky K-take it veggie nebo kultovní bezmasý Beyond Burger, který vypadá a chutná jako maso.

Důležité je také vše zajímavě dochutit. V Kauflandu máte na výběr z mnoha druhů a příchutí grilovacích omáček, například řada Let‘s BBQ nabízí třeba i pikantnější s chilli nebo česnekem. Vynikajícím doplňkem je grilovaná zelenina nebo salát z čerstvé zeleniny. A samozřejmě čerstvé pečivo. V prodejnách Kauflandu najdete veškeré vybavení a spoustu produktů ke grilování, navíc vše za skvělou cenu.

Vyhrajte v naší soutěži sadu grilovacího náčíní a voucher v hodnotě 500 Kč, vybereme 3 z vás.