V nové kolekci Etam pracuje se strukturami, krajkou, saténem i bavlnou, ale také novými materiály jako je třeba vrstvené mikrovlákno. Spodní prádlo má být příjemné při nošení a dovolit ženám téměř zapomenout, že jej mají na sobě.

Podprsenky jsou z lehounkých materiálů, ale stále plní svou funkci. Kostice jsou nahrazovány zesíleným švem po obvodu, který stejně jako kostice poskytuje oporu, ale nikde netlačí a nijak neomezuje. Spodní prádlo se v podání Etamu stává módním doplňkem a neubráníte se touze nechat jej vykukovat zpod košile nebo si přes něj přehodit jen sako.

Novinkou je také rozšíření o sportovní a volnočasové oblečení a noční prádlo, kterým je Etam dobře znám.

BOHO FOLK

Divoké květiny, vzor paisley a grafické motivy spojené s lehkým materiálem, který se přizpůsobí ženskému tělu. Tato kolekce je připravena pro ženy, které milují svobodu pohybu. Podprsenky mají místo kostic zesílený lem a body příjemně zahalí celé tělo, aniž by vás jakkoli omezovalo v pohybu. Noční prádlo i oblečení na doma je volné a dominují mu široké kalhoty s rozevlátým topem. Barvami stylu Boho folk jsou modrá a šafránová.

HI GREEN

Novou barvou podzimu a zimy je zelená. Své tělo můžete zahalit do smyslné krajkové podprsenky a vysokých kalhotek, neuvěřitelně sexy body nebo saténových kalhot a župánku. Zelená se proplétá všemi typy spodního i nočního prádla. Zelenou má přesně padnoucí podprsenka, nezáleží, jestli je krajková, s kosticemi nebo bez či s vyztuženými košíčky… Na podzim, nesmí chybět zelená!

ZATRACENĚ SEXY KONTRAST

Oblečená, neoblečená… Přesně tak se budete cítit ve spodním prádle Etam, které kombinuje průhlednost a neprůhlednost, odhaluje a skrývá, probouzí fantazii nositelky i jejího partnera. Ultra smyslná grafika na průhledném základu i rafinované střihy podprsenek spolu silně kontrastují. Nepřehlédnutelné a proklatě sexy je body Love lehké jako pavučina.

BODEGA CHILL

Výrazné barvy, extravagantní a odvážné střihy, kolekce Bodega Chill překvapí horkokrevnou nabídkou spodního prádla. Dominuje jí sytě žlutá a vínová barva a velkou roli zde hraje opět krajka a satén. Saténové košilky s kraťasy, kimono a kalhoty na domácí pohodu vypadají efektně. Ty odvážnější si pak mohou vybrat např. krajkovou podprsenku se šněrováním na zádech a s kalhotkami ve stejném provedení do vysokého pasu.

SPORT BE+

Módou inspirované sportovní oblečení, které zaměřuje svou veškerou pozornost na vaše tělo. Poskytuje absolutní pohodlí, následuje každý pohyb těla a respektuje jeho obratnost, aniž by jej jakkoli omezovalo. Můžete si je vzít na sport, ale díky znatelnému módnímu vlivu, který jeho autoři při vytváření respektovali, zdárně obstojí i při sestavování outfitu na běžný pracovní den nebo na večírek.

Vyhrajte poukázku na tyto krásné věci v hodnotě 500 Kč! Vybereme 3 z vás!