Vánoční řetězy pro vnitřní i venkovní použití jsou jedněmi z nejoblíbenějších ozdob vůbec. Vybírat můžete z klasických vánočních řetězů, nano řetězů s drobnými světly či SMART řetězy, které můžete ovládat přes mobilní aplikaci. Vánoční řetězy mohou svítit, pulzovat či přepínat mezi několika barvami. Oceníte také funkci časovače, která umožní nastavit spuštění a vypnutí v určitou denní či noční dobu.

TIP: Podívejte se na 5 tipů,jak vyzdobit dům na Vánoce.

Světelné vánoční dekorace jsou milým doplňkem, kterým můžete ozvláštnit svou výzdobu. Opět je lze využít uvnitř i venku. Mezi nejoblíbenější typy patří svítící vánoční sobi, sněhuláci či svítící stromky.

Laserové vánoční projektory ocení všichni ti, kteří chtějí, aby jejich výzdoba v ulici vynikla. Ať už chcete potěšit svoje děti nebo kolemjdoucí, laserové světelné efekty posunou vaši výzdobu na novou úroveň. Exteriéru dodáte působivý vánoční dojem s efektem dle vaší volby. Sněhové vločky, tečky či hvězdičky v různých barvách se mohou na vaší zdi libovolně střídat. Instalace je přitom velmi intuitivní a snadná.

Celou nabídku vánočního osvětlení naleznete na e-shopu EMOS.

Jsme ryze česká společnost EMOS spol. s r.o., jedna z největších firem v České republice v oboru elektro. Na trhu se úspěšně pohybujeme více než 28 let. Obchodně pokrýváme 23 zemí po celém světě. Díky tomu máme zkušenosti z mezinárodního trhu a dokážeme pro naše zákazníky zajistit požadovanou kvalitu zboží a s ním souvisejících služeb. Naše výhody jsou především:

  • Výhradní dovozce – zastupujeme světové značky GP Batteries, GP Design, GP Powerbank a také značku Raver
  • Zboží skladem – v 14 000 m2 skladu máme vše připravené k okamžitému odeslání
  • Technická podpora – máme tým techniků, kteří vám rádi poradí po telefonu nebo e-mailu
  • Zaručená kvalita výrobků – máme plně vybavenou testovací laboratoř

Odpovězte správně na soutěžní otázku a získejte zboží dle vašeho výběru, které můžete dát pod stromeček. Celkem je pro vás připraveno 3x poukázka v hodnotě 1000,- na váš nákup u e-shopu firmy EMOS.