Emoční rovnováha je důležitá. Když se cítíme dobře, dokážeme se naplno soustředit a máme dostatek energie. V práci podáváme skvělý výkon, budujeme zdravé vztahy s rodinou a přáteli a žijeme naplňující a pestrý život. Dosáhnout rovnováhy však není vždy jednoduché. Může být těžké pustit starosti z hlavy, odpočinout si, dobře se vyspat nebo si naplno vychutnávat přítomný okamžik.

Esenciální olej s kuličkovým aplikátorem Empower Me
10 ml

Sebevědomí je důležitým osobním prostředkem ke stanovení a dosažení cílů a ambicí. Zároveň je i přitažlivou silou pro ostatní. Když se zaměříme na vnitřní sebevědomí a posílení důvěry v sebe sama, můžeme dosáhnout mnohem více a odvážíme se pustit i do nejtěžších výzev. Povzbuzující vůně směsi esenciálních olejů Empower Me podněcuje tvořivost a jasné myšlení a podporuje sebevědomí. Ideální k použití před důležitým setkáním či soutěží na odbourání stresu, podporu sebevědomí a uchování odvahy.

Účinky esenciálních olejů

Oriflame představuje kolekci Mind & Mood - řadu vysoce kvalitních esenciálních olejů, u kterých neurovědecké testy prokázaly, že ovlivňují stav mysli, stav těla i naši náladu. Obsahují 100% přírodní ingredience, které jsou získávány odpovědným způsobem. Tyto unikátní směsi esenciálních olejů jsou účinné a nádherně voňavé a nabízejí bezpečný a snadný způsob, jak pomoci tělu a mysli k optimálnímu fungování.

Řada Mind & Mood je inspirována švédskou filozofií „lagom“, která se soustředí na vyvážený a celistvý životní styl. Oleje Energise Me, Empower Me, Balance Me a Relax Me působí na čtyři klíčová centra našich emocí s cílem podpořit vás, ať už se ve vašem životě děje cokoliv. Ráno, když potřebujete novou energii, během hektického dne, kdy se potřebujete lépe soustředit, i večer, když si potřebujete odpočinout.

Sprej na tělo a do interiéru Relax Me
100 ml

Pro kvalitní odpočinek je nezbytná uklidňující atmosféra. Sprej na tělo a do interiéru Relax Me má složení s přírodním alkoholem a hřejivou dřevitou vůni. Nastříkejte ho na tělo a do vzduchu a nechte pohodovou vůni zkonejšit vaše tělo a mysl. Chcete-li zlepšit kvalitu svého spánku, vytvořte si relaxační rituál před spaním; nasprejujte vůni na polštář, abyste snáze usnuli a mohli si tak vychutnat potřebný regenerační odpočinek.

Vyhrajte nyní v naší soutěži jeden ze 3 balíčků Oriflame Mind & Mood