Batiste suchý šampon Luxe 200 ml

Temně zelený obal se vzorem pavích per doplněný zlatou barvou je dalším designovým kouskem z dílny Batiste, který musíte mít! Kombinace ovocných a květinových tónů s nádechem jantarového dřeva vytváří jemnou vůni, kterou si na svých vlasech oblíbíte

Suchý šampon Batiste Luxe šetrně čistí vlasy a odstraňuje přebytečnou mastnotu. Zanechává vlasy svěží, lesklé a provoněné. Suchý šampon Batiste Luxe okamžitě osvěžuje zplihlé, mdlé a mastné vlasy. Dodá vlasům novou energii, lesk a hebkost.

Vlastnosti:
okamžitě čistí vlasy bez použití vody
odstraňuje přebytečný maz
vlasy příjemně provoníBatiste Heavenly Volume pro povznášející objem 200 ml

Dodejte vlasům malé povzbuzení! Dávka nebeského objemu poskytne božský objem příjemný na dotek plný přirozeného pohybu. A stejně jako všechny nebeské věci, nezanechá Vaše vlasy lepkavé ani tvrdé.

Suchý šampon Batiste Dry Shampoo Plus Heavenly Volume pro oslnivý objem a svěžest vlasů. Šetrně čistí vlasy a odstraňuje přebytečnou mastnotu. Zanechává vlasy svěží, lesklé a provoněné. Suchý šampon Batiste Dry Shampoo Plus Heavenly Volume pro rychlou a snadnou úpravu vlasů.

Vlastnosti:
okamžitě čistí vlasy bez použití vody
odstraňuje přebytečný maz
vlasy příjemně provoní
dodá vlasům objem

Batiste Tropical s exotickou kokosovou vůní 50 ml

V kabelce, v batohu, v kanceláři, ve škole. Tam všude můžete mít cestovní balení suchých šamponů Batiste. Nebo jste se stále ještě nerozhodla, zda si Batiste pořídit? I pro Vás je mini balení, díky kterému poznáte, proč si Batiste všichni zamilovali. Poznejte karibský žár, vůni kokosu a párty vibrace uzavřené v této tropické edici. Je to okamžitá, delikátně exotická cesta, jak mít čisté vlasy plné objemu a textury. Vodu nebudete potřebovat!

Vyhrajte jeden z těchto setů v naší soutěži