Vyhrajte v naší soutěži jeden z balíčků dětské kosmetiky Sebamed, který obsahuje:


Sebamed Baby Lotion
hydratační tělové mléko 200 ml

Sebamed dětské mléko zajistí citlivé dětské pokožce jemnou ochranu. Je vhodné pro péči celého těla po koupeli. Je doporučován speciálně po koupání v letním počasí. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Účinný hydratační a změkčující komplex se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Upevňuje odolnost citlivé dětské pleti. Součástí složení je heřmánkový extrakt, který působí proti podráždění a zanícení pleti, a alantoin zklidňující pokožku. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin.


Sebamed Baby Cream

krém na opruzeniny 100 ml

Dětský krém na opruzeniny vhodné pro pokožku pod plenami. Chrání před vznikem opruzenin. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Krém přináší rychlé zklidnění plenkové dermatitidy, chrání před agresivními látkami, které mohou způsobit podráždění. Upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky a poskytuje účinnou úlevu. Obsahuje panthenol, který stimuluje proces hojení, a skvalen poskytující důležité lipidy a ochranu. Součástí složení je titanium dioxid vytvářející ochrannou bariéru proti vlivům agresivních exkrementů, které mohou způsobovat zanícení. Extrakt z heřmánku zklidňuje a působí protizánětlivě. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin. Používejte na celou oblast intimních míst a zadečku po koupeli a každé výměně plenek.


Sebamed Gentle Wash
velmi jemná mycí emulze na tělo a vlasy 200 ml

Mycí emulze pro novorozence Sebamed Baby Wash jemně pečuje o pokožku miminek. Omývá z ní nečistoty a chrání ji. Díky zdravému pH 5,5 obnovuje a vyváří na kůži přirozený ochranný film, který bojuje proti bakteriím. Nejjemnější dětské pokožce neublíží, protože je hypoalergenní, neobsahuje parabeny, barviva, alkálie, formaldehyd ani dioxan. A pokud by se náhodou emulze dostala do očí, nepodráždí je.