PLÁŽ V CHORVATSKU – další kniha ze série Romantické útěky, která navazuje na úspěch knih Kavárna v Kodani, Pekárna v Brooklynu a Cukrárna v Paříži.

Navštivte úžasná místa, vychutnejte si dobré jídlo, romantická zákoutí a okamžiky, které mění životy. Julie Caplinová posílá své hrdinky do různých světových metropolí, kde najdou nejen lásku, ale především samy sebe. Tentokrát se s hlavní hrdinkou vydáme do letního, sluncem zalitého Chorvatska.

Namíchejte si skvělý letní koktejl

Maddie je milá a rozumná třicetiletá žena, ale má i svou bohémskou stránku: vystudovala dějiny umění a chtěla by se prosadit jako výtvarnice. Zatím neměla štěstí, je bez peněz, a tak přijme nabídku brigády: práci hostesky na luxusní jachtě v Chorvatsku, na které se plaví parta přátel z módní branže. Práci jí dohodila kamarádka Nina a jedním z hostů na lodi je i její bratr Nick. Pochází z úplně obyčejné farmářské rodiny, ale teď chodí s modelkou Tarou. Maddie se snaží obstát v roli hostesky a vyhovět zhýčkaným hostům, jenže arogantní Tara jí to moc neulehčuje. Mezi Nickem a Tarou to začíná pomalu skřípat, přece jen pocházejí každý z jiného světa. O Maddie se zajímá jeden z hostů, hezký a bohatý Simon, který oceňuje její výtvarný talent a plné křivky – myslí to ale upřímně? Zároveň si Maddie uvědomuje, že se jí čím dál tím víc líbí Nick…
V utajené chorvatské zátoce, která je tak dokonalá, že působí až neskutečně, daleko od reality, nakonec Nick a Maddie zjistí, že mají společného víc, než si do té doby mysleli…

O autorce:

Julie Caplinová je závislá na cestování a dobrém jídle. Neustále se snaží vypátrat dokonalý gin a je až nezdravě vybíravá, co se sklenic, toniku a ozdob týče. Mezi ochutnávkami ginu napsala svůj první román, který se odehrává v jednom z mnoha měst, které během života poznala. Jako PR ředitelka se několik let potloukala po Evropě a brala nejlepší žurnalisty zabývající se jídlem a pitím na novinářské exkurze (takzvané služební cesty), aby ochutnali gastronomické pochoutky v nejrůznějších městech v Itálii, Francii, Belgii, Španělsku, Dánsku a Švýcarsku. Byla to náročná práce, ale někdo to dělat musel. Tyto exkurze se staly inspirací k napsání série Romantické útěky. 

Vyhrajte v naší soutěži tuto krásnou knihu, vybereme 2 výherce.

Více informací na Grada.cz.