Galaxy SmartTag

Praktický přívěsek, který dohlédne na osobní věci
Hledání ztracených předmětů pomocí mobilního zařízení
Ideální pro předměty denní potřeby - klíče, peněženka, kabelka

Vyhledání vašich důležitých věcí

Bluetooth SmartTag* se snadno připojují ke klíčům, taškám nebo dokonce k rodinnému mazlíčkovi. Pokud si myslíte, že se vaše ztracená položka nachází v blízkosti, ale nemůžete ji najít, klepněte na mobilu na tlačítko vyzvánění a hledejte, odkud vychází vám známý zvuk, který začne vyzvánět ve vámi zvolené hlasitosti.

Vyhledejte své věci z velké dálky

Vámi označená položka je mimo dosah? Žádný problém! I v případě, že je offline, může síť Galaxy Find Network* použít naskenované údaje a soukromě ji pro vás vyhledat. Můžete jednoduše procházet historií míst, kde se štítek nacházel, a položku tak najít. Na vyhledání svých položek můžete použít i jiné zařízení, které vlastníte.

Komfortní chytrá domácnost jedním kliknutím

Se SmartTag je vaše chytrá domácnost mnohem pohodlnější. SmartTag dokáže ovládat různá chytrá zařízení jediným kliknutím, takže můžete například rozsvítit světla v domácnosti ještě předtím, než vstoupíte dovnitř.

thumbnail-obrazek.png

Odpovězte na otázku a vyhrajte balíček 2 kusů praktických přívěsků, které dohlédnou na vaše osobní věci! Pomůžou při hledání ztracených předmětů pomocí mobilního zařízení a jsou ideální pro předměty denní potřeby - klíče, peněženka, kabelka. 

60929f65e2c20obrazek.png