Žaludek „na vodě“, pocení, závratě, bledost a zvracení. To jsou stavy, které zažije čas od času snad každý z nás. Žaludeční nevolnosti totiž patří mezi nejčastější potíže, které trápí děti i dospělé. Příčiny mohou být různé, ať už jde cestovní nevolnosti, jež trápí zhruba pětinu lidí nebo těhotenské nevolnosti, kterými trpí kolem 70 % nastávajících maminek. Žaludek potřebuje zklidnit i tehdy, když se nezdravě přejíme nebo vypijeme více alkoholu, než je zdrávo. Přirozeným pomocníkem pro zmírnění žaludečních obtíží jsou bylinky, zejména osvědčený zázvor.

5eda1895d4ea9obrazek.png

Sázkou na jistotu je zázvor

Tisíciletími prověřeným pomocníkem proti nejrůznějším neduhům je zázvor. Věděli jste, že pomůže i při rozbouřeném žaludku? Trávicímu systému pomáhají v kořenu obsažené látky nazvané gingeroly. Dokážou podpořit produkci slin, žaludečních šťáv a žluče, čímž mohou příznivě působit na činnost trávicí soustavy. Jenže co když nemáte zázvor v dostatečném množství k dispozici?

Pomoc z přírody vždy po ruce

Doplněk stravy Antimetil můžete mít pro všechny případy vždy po ruce a navíc máte jistotu, že užijete správné množství zmíněných gingerolů. Výhodou Antimetilu je i to, že nemá tlumící účinky, takže nezpůsobuje ospalost ani snížení pozornosti.
Antimetil je vyroben z pečlivě vybraného zázvoru tak, aby obsahoval unikátní koncentraci 10 % gingerolů, a tím zajistil zklidnění žaludku. Jediná tableta obsahuje 50 mg standardizovaného extraktu zázvoru, což je množství, které odpovídá 500 mg zázvorového prášku. Antimetil je tak 10krát koncentrovanější než tradiční zázvorový prášek.

Bylo prokázáno, že pro dosažení skutečného účinku je zapotřebí použít množství odpovídající 1 000 mg zázvorového prášku. V případě potíží stačí tedy užít dvě tablety, které se snadno polykají, a mají neutrální chuť.

obrazek.png
Doplněk stravy

Na rozdíl od různých chemických preparátů je navíc Antimetil bezpečný také pro těhotné ženy a pro děti již od 3 let. Koupíte jej volně v lékárnách. 

62696e275b9aeobrazek.png

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jednu ze tří výher - 2 balení doplňku stravy Antimetil!