Zapojte se do naší soutěže a 10 z vás získá balíček v hodnotě 530 Kč, který obsahuje:

  • 1x Panthenol Omega Chladivá pěna ve spreji s ledovým efektem 10%

Podrážděná pokožka např. po neopatrném opalování nepříjemně pálí. A právě v této chvíli je dobré mít po ruce unikátní Pěna s ledovým efektem 10% PANTHENOL omega! Sprej s vysokým obsahem D-panthenolu a komplexem vitaminů A, E, F je určen k ošetření pokožky podrážděné slunečním zářením nebo jinak namáhané. Nejenže efektivně podporuje regeneraci pokožky, ale při každé aplikaci také příjemně chladí. Obsahuje 10% D-panthenolu pro maximální úlevu. Snadno se nanáší na citlivá místa. Rychle se vstřebává a nelepí na pokožce. Pěna s ledovým efektem poskytuje citlivé pokožce maximálně šetrnou péči, neboť neobsahuje parafiny, parabeny, PEG a parfémy. Pokožka je zklidněná, zregenerovaná a bez zarudnutí.

  • 1x Panthenol Omega Zklidňující tělové mléko s rakytníkem 9%

Tělové mléko s rakytníkem, díky vysokému obsahu D-Panthenolu 9% a výtažku z rakytníku, účinně a rychle zregeneruje pokožku vystavenou slunci. Pokožku ochlazuje a eliminuje nepříjemné projevy nadměrného slunění jako je její zarudnutí a pálení. Na pokožce se snadno roztírá a vstřebává. Jeho vůně inspirovaná luxusním parfémem vám okamžitě navodí pocit pohody. Pokožka je zregenerovaná, hydratovaná a hebká na dotek.

  • 1x Panthenol Omega Kapsle 40 mg

Kyselina pantothenová má vliv na optimální duševní výkonnost, snižuje únavu a vyčerpání. Spolu s vitaminem C a E chrání DNA buněk a má pozitivní vliv na podporu imunitního systému.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte produkty Panthenol Omega.