Instantní kakaový nápoj GRANKO slaví 40 let existence. Jeho lahodná chuť provázela dětství nás všech a dodnes nám připomíná společné chvíle v rodinném kruhu.

V roce 1979 se v národním podniku Čokoládovny v závodě Sója Kolín začalo vyrábět GRANKO. První instantní slazené kakao u nás, které všechny uchvátilo nejen svojí specifickou sladkou a kořeněnou chutí, ale i jednoduchostí přípravy. Jeho název vznikl v soutěži československých spotřebitelů, kdy výherní název GRANKO zaslalo shodně sedm soutěžících. Obal “s holčičkou” se stal podobně ikonickým jako později puntíkatý hrníček, a i dnes ho můžete zakoupit v limitovaných edicích u vybraných obchodníků. Od roku 1997 se GRANKO zapojilo do širokého portfolia naší nejvýznamnější čokoládové značky ORION. Značka neustále pracuje na své receptuře, aby splňovala všechna nařízení i trendy, dodává potřebné vitamíny a minerály a zároveň dbá na to, aby GRANKO chutnalo stále tak, jak ho máte rádi.

GRANKO v létě přišla s novinkou v podobě Kakaového mléka GRANKO. Studená forma oblíbeného kakaového nápoje obsahuje o 30 % méně cukru oproti průměrnému množství v ostatních kakaových mléčných nápojích na našem trhu. Navíc je obohacené i o vitamíny a minerály.

GRANKO je dlouhodobě nejoblíbenější rozpustné kakao na českém i slovenském trhu se stabilním 90% podílem ve své kategorii.

A my máme pro vás s tradiční značkou kakaového nápoje připravenou soutěž.

O co se bude soutěžit?

  • 10x Granko Kakaové mléko
  • 2x cestovatelský deník
  • Vybavení na výlet (taška s pláštěnkou a psacími potřebami)

Balíček získá 10 z vás, tak se zapojte do naší soutěže s GRANKEM!