Zabavte děti herními boxíky LEGO® Friends v dlouhých chvílích na cestách, v deštivý den na chatě i u babičky. Uvnitř přenosného boxíku se ukrývá malinký svět se spoustou překvapení, ve kterém se děti mohou stát vedoucí obchodu i zákazníkem. LEGO® Friends Herní boxíky se vejdou do kapsy, a děti tak mohou kdekoliv zapojit i své kamarády a užít si společně spoustu legrace. Maminky ocení, že po uzavření boxíku se nic nepoztrácí a všechny kostičky zůstanou bezpečně uložené uvnitř, připravené k další zábavě. V každém boxíku je navíc ukryto jedno z pěti nových tajných zvířátek.
Děti si zamilují miniaturní zverimex plný zvířátek, který se ukrývá v sadě LEGO® Friends Herní boxík: Andrea a zvířátka (41405).

S Olivií v setu LEGO® Friends Herní boxík: Olivia a dortíky (41407) si děti dopřejí něco sladkého na zub v maličké, ale o to útulnější cukrárně, která nabízí i čokoládovou fontánu!

Roztomilý boxík LEGO® Friends Herní boxík: Mia a kino (41408) se ukrývá mini kino. Připravte popcorn a vychutnejte si ho u filmu. Nejdřív ale pomozte Mii najít volné místo, protože promítání právě začíná.

Zahrajte si s námi o tyto roztomilé boxíky! 3 výherci získají set 3 nejoblíbenějších boxíků s Andreou, Olivií a Miou.

Nové boxíky jsme se rozhodli v redakci otestovat na vlastních dětech, fanynkách stavebnic LEGO® Friends. Jak testování dopadlo, si můžete přečíst ZDE