Vyhrát můžete jeden z těchto balíčků

1. cena: 1x fanouškovská myš Logitech a rodinné vstupenky na festival novodobých kutilů Maker Faire

Nová kolekce bezdrátových myší Logitech s vlasteneckým designem umožní tátovi během mistrovství světa podpořit fotbalový tým oblíbené země. Díky Logitech Fan Collection může vstoupit do vzrušujícího světa kopané a ukázat své nadšení pro fotbal i v práci, ať již na mistrovství fandíte Německu, Anglii, Portugalsku, Argentině, Francii, Španělsku nebo Brazílii. Výběr všech myší na www.Logitech.cz

Vyražte s tátou na Maker Faire Prague 2018, který proběhne již příští víkend 23. a 24. června v Průmyslovém paláci. Maker Faire je světový festival moderních kutilů. Je to akce pro celou rodinu a k vidění budou projekty nejméně 170 tvůrců z oblasti 3D tisku, robotiky, virtuální reality, chemie, ale třeba i výrobci elektronických hudebních nástrojů. Navíc se můžete i s tátou zapojit do mnoha kreativních workshopů. Program festivalu zde: http://prague.makerfaire.com/

2. cena: Megahrnek - Nejlepší táta a Pivní hra od společnosti ALBI

Takové megahrnky nejde přehlédnout. Zaujmou svými vtipnými nápisy, ale jejich největší předností je velikost. Do 800 ml velkého hrnku se vejde pořádné kafe, které vás zaručeně nakopne do nového dne a přežijete i poobědovou únavovou krizi. Jediným nedostatkem je časté odbíhání na toaletu.

Pivní hra, která spojí pití piva a zábavu v jedno. Přednosti této hry jsou jednoduchá pravidla, díky kterým můžete začít hrát hned. Čekají na vás zábavné akční úkoly, pivní prší, pivní číča nebo záludné otázky, při kterých se může rozvířit zajímavá diskuze.

3. cena: Měnící hrnek „Nejlepší táta“ a Chladící kameny do whisky od společnosti ALBI

Zdánlivě tradiční hrnky jsou výjimečné svými motivy, které se mění po nalití horkého nápoje. Během chvíle zahřátý hrnek vtipně změní význam textu či odhalí skrytý obrázek, aby po vychladnutí opět skrýval svou identitu.

Ochladí váš oblíbený nápoj, aniž by naředil jeho chuť. Sada obsahuje 9 chladících kamenů a sametový váček pro skladování.

4. cena: Plecháček - Táta a Kvízy do kapsy od společnosti ALBI

Vyrážíte na chalupu, pod stan nebo do přírody? Pak ve vaší výbavě nesmí chybět plechový hrnek, tzv. plecháček. Smaltované hrnky s potiskem jsou vyrobeny na míru každému dobrodruhovi a tak se v batůžku nerozbijí a vy můžete cestovat bez obav.

Poutavé zábavné karetní kvízy na cesty nebo perfektní rozšíření základní verze hry Česko - Otázky a odpovědi.

5. cena: Kapesní pohotovost a Hospodský kvíz od společnosti ALBI

Nářadí z kapesní pohotovosti přijde vhod každému chlapovi.

Hospodský kvíz je netradiční kvízová hra plná zajímavých otázek. Hra je založená na velmi populárních „Hospodských kvízech“, které se odehrávají přímo v restauracích a vznikla ve spolupráci s jedním z organizátorů těchto soutěží. Hra je kooperativní - všichni hráči spojí své síly a vědomosti a hrají proti hře samotné. Ve hře je celkem 750 otázek v 5 okruzích.

6. cena: Rodinné vstupenky na festival novodobých kutilů Maker Faire

7. cena: Rodinné vstupenky na festival novodobých kutilů Maker Faire