Čokoláda je sladkým hříchem, který si nedokážeme odpustit. Přináší slastné chutě, ale i povzbuzení, nastartuje energii.
 
Nastartujte energii a zapojte se do sladké hledací soutěže.

Co musíte pro výhru udělat?
Od úterý 22.5. do neděle 27.5. buďte se Ženou-in, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení. Můžete vyhrát balíček společnosti Carla, ve kterém najdete čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70.

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 7.5. 2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od úterý do neděle. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli – víkend je jako jeden den.To, ale není vše!
Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota + neděle) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Výhry:
Úterý: Čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70.
Středa: Čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70.
Čtvrtek: Čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70.
Pátek: Čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70.
Sobota a neděle: Čokoládové pralinky Diana mléčná, Diana hořká a Hořká čokoláda Carla 70.
 
Cena za věrnost: Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (středa, čtvrtek, pátek, sobota + neděle a pondělí) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.