Věděli jste, že želatinové medvídky konzumují až dvě třetiny Čechů? Barevné želé s šesti ovocnými příchutěmi je oblíbenou cukrovinkou, na které si pochutnáváme už 95 let. Gumoví medvídci slaví 15. července svůj mezinárodní den.
Slavte s medvídky Haribo a vyhrajte balíček oblíbených gumových medvídků.

Co musíte pro výhru udělat?
Od úterý 10.7. do neděle 15.7. buďte se Ženou-in, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení.
Můžete vyhrát balíček plný želatinových medvídků Haribo!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 18.6. 2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od úterý do neděle. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli – víkend je jako jeden den. To, ale není vše!
Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota + neděle) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Výhry:
Úterý: balíček Haribo (mix druhů – v balíčku najdete 16 balení Hariba)
Středa: balíček Haribo (mix druhů – v balíčku najdete 16 balení Hariba)
Čtvrtek: balíček Haribo (mix druhů – v balíčku najdete 16 balení Hariba)
Pátek: balíček Haribo (mix druhů – v balíčku najdete 16 balení Hariba)
Sobota a neděle: balíček Haribo (mix druhů – v balíčku najdete 16 balení Hariba)

Cena za věrnost: Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (středa, čtvrtek, pátek, sobota + neděle a pondělí) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.