S gumovacími pery Pilot FriXion Ball to je prostě hračka a není snad školáka, který by „gumovačky“ od Pilotu neznal. Ale pozor, pera a zvýrazňovače Pilot si oblíbila i řada dospělých! Tak přestaňte tajně brát pera svým dětem ze školních penálů a pořiďte si vlastní FriXion Family! Vyhrajte sadu gumovacích per a zvýrazňovačů Pilot FriXion pro sebe i své ratolesti.

Pilot-FriXion-Ball-01.jpg

Pilot FriXion Ball nikdy neomrzí
Napiš, vymaž, přepiš. Revoluční termosenzitivní inkoust lze snadno vygumovat a přepsat, což potěší nejednoho školáka a studenta. Ergonomický tvar pera a příjemná gumová úchopová zóna zajistí komfortní psaní, náplň s jemným gelovým inkoustem se dá po vypsání snadno vyměnit. Pilot FriXion Ball je ideálním parťákem pro upravené sešity bez škrtanců. Na výběr je mnoho zářivých barev i pastelových odstínů a různé šířky stopy. Barva inkoustu odpovídá barvě pera, při výběru tak nikdy nesáhnete vedle. Pokud dbáte na ochranu životního prostředí, tak i tohle, školáky velmi oblíbené gumovací pero, je vyrobeno minimálně z poloviny z recyklovaných materiálů. Psaní s „gumovačkou“ od Pilotu je prostě jedna velká radost!

pmj603709-pmj603709-mood-04.jpg

Rodina Pilot FriXion – barvy, kam se podíváš
Gumovací zvýrazňovače Pilot FriXion Light Natural Colors v šesti jemných pastelových barvách pomohou přehledně zdůraznit to podstatné. A věděli jste, že i zvýrazňovač lze vygumovat? I v tomto případně se jedná o „kouzelný“ termosenzitivní inkoust, který po použití gumy na konci zvýrazňovače jednoduše zmizí! Šikovný klínový hrot dovolí úhledné zvýrazňování textu, náčrtky, vybarvování i psaní. Nebojte se barev a objevte jejich kouzlo – gumovací zvýrazňovače rozzáří každý sešit i diář, zápisky budou přehlednější, a navíc je tu díky možnosti gumování prostor pro jakoukoliv změnu.

Pokud vám záleží na ochraně životního prostředí, potěší vás, že pera Pilot FriXion Ball a zvýrazňovače Pilot FriXion Light Natural Colors jsou vyrobeny minimálně z poloviny z recyklovaných materiálů. Navíc lze do většiny produktů Pilot zakoupit i náhradní náplň.

Pět z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získá balíček per Pilot
v hodnotě 500 Kč.

Pilot-FriXion-Ball-08soutez.jpg