Mop Vileda Ultramax prošel mnoha vylepšeními. Jednou ze zásadních změn, je zdokonalený ždímací koš, díky kterému je vsunutí mopu do ždímače ještě jednodušší. Ocení jej hlavně Vaše ruce, které zůstanou po celou dobu úklidu suché a čisté. Koš je navíc inovován o novou technologii ždímání power press. Pokrokový unikátní systém lamel snižuje námahu až o 30 % a umožňuje vyždímat mop maximálně efektivně. Ultramax je vhodný na všechny typy tvrdých povrchů, použít ho můžete například i na citlivé parkety, včetně dřevěných podlah.

Podstatného vylepšení se dočkala i samotná hlavice mopu, která je tvořena ze dvou druhů vláken. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní část zase účinně odstraňuje zaschlé a odolné nečistoty. Textilní hlavice díky tomu lehce absorbuje vodu a zanechává po sobě suchý a ošetřený povrch. Lze ji jednoduše vyprat v pračce a opakovaně použít. Velkou výhodou tohoto mopu je přizpůsobitelná délka teleskopické tyče pro ideální držení. Bez ohýbání, trápení s nasáklým hadrem, bolestí zad a zmáčených rukou, se použitím inovovaného mopu Vileda Ultramax dočkáte okamžitého výsledku, z kterého budete mít navíc i radost. 

Ultramax mop zakoupíte v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů za cenu od 499 Kč a Ultramax kýbl se ždímacím košem zakoupíte od 249 Kč.

Více informací na těchto stránkách.

Zapojte se do naší soutěže a 8 z vás získá Mop Vileda Ultramax a Ultramax kýbl.