Proč děti milují právě auta? Láska k autům je dána vším, co děti ovlivňuje – od rodičů, pro které je mnohdy auto víc než jen dopravní prostředek, po oblíbené hrdiny filmů, seriálů i počítačových her. Pokud i vy máte doma milovníka rychlých vozů, víte, že největší automobilkou ve světě hraček je značka LEGO?

62627956a80aeobrazek.png

NEJVĚTŠÍ AUTOMOBILKA NA SVĚTĚ
Děti vyžadují velký výběr. Rozhodují se pro to nejlepší a ideálně chtějí z pestré nabídky získat vše, co je k mání. Stavebnice LEGO proto dává všem milovníkům aut k dispozici největší vozový park. Dobrodruhy, kteří rádi závodí, uchvátí terénní vozidla 4×4, buginy nebo motorky, nechybí ani závodní auta z těch nejznámějších stájí. Milovníkům velkých strojů zase učarují dvoupatrové náklaďáky nebo hasicí auto. Výhoda kostek LEGO je, že si děti nemusí hrát jen s existujícími modely, ale mohou si navrhnout a postavit svůj vlastní unikátní vůz.

Vyhrajte set LEGO Friends Olivia a její elektromobil a nechte děti, ať se vydají na imaginární výlet do přírody.

62627913d29ddobrazek.png

S touto sadou se mohou děti, které milují modely vozidel, ale zároveň jim záleží na naší planetě, vydat na dlouhé dobrodružství na cestách. Do barevného elektrického auta se vejdou 2 minipanenky – Mia a Olivia – a na zadním sedadle je místo pro štěňátko Elliota. Součástí sady je nabíjecí stanice, která prostřednictvím větrné turbíny a solárního panelu navazuje na ekologický motiv.

626279350c86eobrazek.png

Stačí zodpovědět správně soutěžní a jedna ze tří stavebnic může být vaše.

Nápovědu hledejte na www.LEGO.cz.

Více o dětské vášni k autům a nabídce LEGO naleznete ZDE
62627965a7a97obrazek.png