Balíček obsahuje:


Pet Specialist Premium Light ragú s krůtím, játry a zeleninou 300g
Se sníženým obsahem tuku, Žádná přidaná umělá barviva, aromata a konzervanty. Kompletní krmivo pro dospělé psy, ragú s krůtím, játry a zeleninou.
Pet Specialist pochoutka pro psa uzené plátky 100 g
Vitamin A pro podporu vývoje a udržení dobrého zraku, Vitamin E pro podporu imunitního systému, Vitamin D3 pro silné kosti a zdravé zuby. Doplňkové krmivo pro dospělé psy, plátky s uzenou příchutí.


Pet Specialist Prémium dentální tyčinky pro psy 270 g
Aktivní čisticí částice a speciální struktura tyčinek pomáhají udržet zdravé zuby a dásně. Přispívají zejména k odstranění plaku, snížení výskytu zubního kamene a pomáhají čistit prostory mezi zuby zvířete a podél linie dásní. Eukalyptové listy a výtažek ze zeleného čaje osvěžují dech. Obohaceno o vitaminy D3, E a biotin na podporu celkového zdraví psa.

Zapojte se do naší redakční soutěže a vyhrajte balíček Pet Specialist Premium.

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: //zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: //zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde.