Obyčejné peelingy mají za úkol jediné – drhnout. Dove krémový tělový peeling zvolil k exfoliaci jiný přístup, díky hydratovanému oxidu křemičitému, který je vyroben z písku.
Kulaté exfoliační částečky, které jsou hladké, ale na pokožku působí lehce abrazivně, tvoří 15 % produktu, zajišťují tak optimální odstranění odumřelých a suchých kožních buněk. Další složky pokožku pak krásně vyživují.

Peeling Dove je postaven na krémové vyživující bázi, která z pokožky udělá hebký samet. Proč se obtěžovat s obyčejným peelingem, když jej můžete upgradovat do takového, který odstraňuje starou pokožku a tu novou zároveň krásně vyživuje.

Dove peeling se semínky z granátových jablek a bambuckým máslem je pro pokožku jako ovocná bomba.  Šťavnatá zrnka z granátového jablka, maliny, nektarinky a grapefruit – čerstvá vůně, která ve vás zanechá pocit jako byste byla obklopena čerstvým ovocem. Bambucké máslo, vanilka a santalové dřevo pak pokožku příjemně rozmazluje.

Kokosové tělové mléko ve spreji Dove

Krémová směs bohatá na živiny, která změní váš den v příjemný moment péče a zanechá vaši pokožku jemnější a hebčí už po jednom použití.

Zapojte se do naší redakční soutěže a vyhrajte luxusní sadu Dove, obsahující Dove peeling a Kokosové tělové mléko ve spreji.