Prémiová kosmetika Onclé, je určena pro miminka a všechny generace žen, byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou odbornou kosmetiku. Výrobky Onclé obsahují vysoký podíl jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů, které jsou ideální pro Vás a Vaše miminko. Naši kosmetiku Onclé vyvíjíme a vyrábíme u nás doma v Čechách. Kosmetika Onclé nebyla testována na zvířatech!

Vyhrajte balíček, který obsahuje:

Vlhčené ubrousky Onclé s přírodním SQUALANEM 54 ks, 100% přírodní bavlna

Dětské vlhčené ubrousky Onclé jsou vyrobeny ze 100% přírodní bavlny. Jsou ideální volbou pro jemnou a šetrnou očistu pokožky Vašeho děťátka. Ubrousky jsou napuštěné speciálně jemným tělovým mlékem s obsahem přírodního SQUALANU, který vytváří na pokožce dlouhodobě působící ochrannou bariéru a udržuje její vlhkost a přirozené pH pokožky.

Vlhčené ubrousky Onclé s BIO šípkovým olejem 54 ks, 100% přírodní bavlna

Dětské vlhčené ubrousky Onclé jsou vyrobeny ze 100% přírodní bavlny. Jsou ideální volbou pro jemnou a šetrnou očistu pokožky Vašeho děťátka. Ubrousky jsou napuštěné speciálně jemným tělovým mlékem s obsahem přírodního BIO šípkového oleje, který vytváří na pokožce dlouhodobě působící ochrannou bariéru a udržuje její vlhkost a přirozené pH pokožky.

Luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami, 35ml

Tělový balzám ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodný i pro stárnoucí  a dehydratovanou pokožku. Obsahuje jedinečnou biosložku - extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Příznivě působí také na hladkost a zlepšení elasticity pokožky. Podporuje přirozenou schopnost regenerace kožních vrstev a jejich hydrataci. Balzám je bohatý na vzácné přírodní oleje (BIO šípkový, mandlový, SQUALAN, meruňkový, broskvový, bavlníkový), omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitamíny A, E, F  a další přírodní antioxidanty, které podporují přirozenou strukturu pokožky i hlubších vrstev. 3D kyselina hyaluronová dlouhodobě hydratuje a vyživuje pokožku.

Zapojte se do naší soutěže a 5 z vás získá sadu vlhčených ubrousků + dámský balzám 35ml.