Pokud navíc momentálně prožíváte stresové období, jste nachlazení či denně vykonáváte fyzicky namáhavé činnosti, určitě oceníte koupelové soli od značky tetesept, jejichž produkty jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků, bez konzervačních látek, parafínů, silikonů a minerálních olejů. A navíc jsou veganské!

Pořádná dávka relaxace

Pokud vám nestačí dávkované sáčky s koupelovou solí a potřebujete pořádnou dózu plnou relaxační soli, pořiďte si 600 g koupelové soli, které vám budou v koupelně vždy po ruce.

Potřebujete vypnout a po dlouhém dni si užít pořádnou vzpruhu? Nejlepším pomocníkem vám bude koupelová sůl tetesept Hluboké uvolnění, jejíž složení kombinuje jasmín, citronovou trávu, bergamot a pomeranč. Toto jedinečné složení podporuje uvolněné celého těla a mysli!

Máte neustálé problémy se zády? Pak vyzkoušejte koupelovou sůl tetesept Záda a ramena, která podporuje zdravé svaly zad, ramenou a krku. Unikátní složení kombinuje jalovec, zimolez, zázvor a rozmarýn, které navozuje účinný pocit relaxace a prohřátí hřbetu, které zmírňuje napětí ve svalech.

Všechny produkty naleznete nově v dm drogerii.

  • tetesept Hluboké uvolnění, 600 g – 199 Kč
  • tetesept Záda a ramena, 600 g – 199 Kč

Zapojte se do naší soutěže a 3 z vás získají relaxační soli do koupele.