Bezlepková Probio kaše TOPNATUR s probiotiky je plná vitamínů, minerálních látek, velkého množství vlákniny a některé druhy obsahují také protein, který je důležitou stavební látkou našich svalů. Na téhle snídani, kterou vyhledávají ty nejkreativnější bloggerky u nás, se stanete velmi rychle závislí. Probio kaše jsou vhodné pro celou rodinu a zvláště pro sportovce při jejich každodenním boji v posilovně nebo na čerstvém vzduchu. Na pultech zdravých výživ, lékáren, drogerií a supermarketů ji najdete v 6 příchutích s lyofilizovaným ovocem nebo kvalitní belgickou čokoládou. Instantní rýžovou kaši stačí zalít horkou vodou a za 3 minuty můžete konzumovat.

image.png

Ty nejznámější blogerky si dochucují kaši oříšky, medem nebo semínky, které zajišťují přísun energie pro váš lepší start do nového dne. Společnost TOPNATUR není žádným nováčkem na trhu s kvalitními potravinami. Vyznačuje se širokým sortimentem doplňků stravy a potravin, které neobsahují lepek ani laktózu a jsou vhodné pro vegany.

5b35f33db0505image.png
 
Zapojte se do naší soutěže spojené s testováním a 5 z vás se můžou těšit na balíček těch nejoblíbenějších PROBIO kaší (Kokos s belgickou čokoládou, Natural, Banán s čokoládou) + verze Probio kaší na cesty.