GS Laktobacily Forte 21

Přípravek GS Laktobacily FORTE 21 přináší unikátní komplex mnoha kmenů bakterií mléčného kvašení. Denní dávka (2 kapsle) obsahuje miliardy životaschopných mikroorganismů. Jeho složení je navíc obohaceno o významný antioxidant selen, který chrání buňky před poškozením volnými radikály.


GS Vitamin C 1000

Silný vitamin C s přírodní silou šípků. Vitamin C podporuje obranyschopnost, je antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Navíc obohacen o přírodní sílu šípků. Vitamin C je zde obsažený ve speciální tabletě Time-Release, která zajišťuje postupné uvolňování.


GS Extra Strong Multivitamin

Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek vyvinuté podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu. Obsahuje unikátní STRONG KOMPLEX – extra dávka vitaminu C, lutein, Activin®, echinacea.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte imunitní balíček od společnosti Green-Swan Pharmaceuticals s.r.o., který obsahuje GS Laktobacily Forte 21, GS Vitamin C 1000 a GS Extra Strong Multivitamin.