Ať už se letos chystáte na hory, do malebných údolí či oblastí vinařských sklípků, tak při plánování výletů rozhodně nepřeceňujte své síly. Nejste-li zvyklí na delší trasy, pak začněte s kratšími vzdálenostmi a postupně pozvolna přidávejte. Navíc rozhodně s sebou mějte dobře vybavenou lékárničku. Chybět by v ní neměla náplast, dezinfekce, chladivý gel na namožené svaly a vhod přijdou i doplňky stravy, které vám pomohou zmírnit únavu a dodají vám energii.

Hořčík zažene křeče

Máte-li před sebou dny, kdy budete vydávat více energie, pak byste měli doplnit hořčík. Právě tento minerál je obzvláště při sportu nepostradatelný. Hořčík, neboli magnesium, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit po náročném výšlapu či výjezdu.

Zároveň je nezbytný pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Energii dodá koenzym Q10
Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu na všechny letní radovánky. Tato životně důležitá látka se řadí mezi vitaminy. Má nezastupitelnou úlohu při získávání energie z potravy a pomáhá také při tvorbě energie v buňkách. Navíc je to velmi silný antioxidant.

Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10 a potřebnou denní porci vám s přehledem zajistí. Dovolenou tak přivítáte v plné síle a nebudete vědět, co je únava. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, díky zvládnete vše, co vás v létě čeká!

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 a Koenzym Q10. Hodnota 1 výhry je cca 500 Kč.