Alergie se může postupně zhoršovat

Není-li alergie léčená, příznaky se mohou zhoršovat a dokonce přejít v astma. Dlouhodobé problémy se spánkem, chronický zánět dýchacích cest a únava souvisejí s neléčenou alergií na roztoče a mohou negativně ovlivňovat fyzické i psychické zdraví.

Skoncujte s alergií vašeho dítěte - odstraňte roztoče

Systematickým přístupem můžete vašemu dítěti zajistit zdravé životní prostředí a život bez omezujících příznaků alergie na roztoče a jejích následků. Toto jsou 3 základní kroky pro zlepšení zdraví a pro domácnost bez roztočů.


ExAller® eliminuje 99 % roztočů

Přípravek proti roztočům ExAller® obsahuje přírodní složky, které napodobují komunikační signály roztočů. ExAller® se jednoduše nastříká na látku ze 100% bavlny (např. povlečení), kterou jsme pokryli ošetřovaný povrch, a roztoči jsou do ní přilákáni. Pak stačí použitou látku vyprat v pračce na 60 °C a roztočů se tak zbavit.

Výhody produktu

  • ExAller napodobuje způsob, jakým spolu roztoči komunikují
  • Mechanismus účinku přípravku je založen na vědeckých poznatcích o vlastnostech a chování roztočů.
  • K použití přípravku nepotřebuje žádnou speciální textilii
  • K ošetření vaší matrace (která obvykle obsahuje největší množství roztočů) použijte jednoduše prostěradlo, na němž jste spali. Pokud ale používáte potah na matrace, tak jej před ošetřením sejměte
  • Roztoči jsou vylákáni z hloubky matrace nebo čalounění do látky, na niž byl přípravek nastříkán a kterou je ošetřovaný povrch zakryt. Roztočů se pak jednoduše zbavíte vypráním v pračce.

Vyhrajte jeden ze 2 EXALLER 75 ml v naší redakční soutěži.